Similar lots by type
-
#1105Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#1031Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.
Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#426Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#943Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#663Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1091Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#729Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.
Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#380Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#997Villeroy & BochEen schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#432Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#798Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.
Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#650Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300 / 400 -
#651Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#398Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.
Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 25a / 35 -
#1075Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80 / 100 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#963Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45 / 50 -
#633Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#928Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#406Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#953Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.
Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#1020Een eikenhouten keukentafel met vier tapse poten en een lade in de gordel. Tijdperk Lodewijk XVI.
Table de cuisine en chêne sur quatre pieds fuseaux. Un tiroir en ceinture. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 96 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#782Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#90Een 18 karaats gouden en roestvrij stalen horloge met lederen polsband.
Montre en acier inoxydable et or 18 ct au bracelet en cuir.No longer availableDim. Cartier QuartzEstimate: € 650 / 750 -
#445Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50 / 80 -
#970Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#972Een bol vaasje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt van Gien. We voegen er een dekselvaas van meerkleurig majolica van Bologna aan toe.
Un petit vase en forme de boule et un plat en faïence polychrome. Nous ajoutons un vase à couvercle en faïence de Bologne polychrome.No longer availableDim. h: 16 & 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#816Een werktafeltje van zwartgelakt hout, versierd met Boulemarqueterie en bronsbeslag. XIXe eeuw. Spiegel binnenin manco en marqueterie bovenaan beschadigd.
Une table de toilette en bois laqué noir, décor à la marqueterie de Boule et montures de bronze doré. Le miroir intérieur est manquant et quelques dégâts à la marquetterie.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#211Adolphe MouginEen Napoleon III pendule in Lodewijk XV-stijl in Boulemarketterie, rijkelijk versierd met bronsbeslag. Onder de wijzerplaat een putto met bloemenmand en bovenaan getooid met een bazuinspelende engel. Omstreeks 1880. Merk op het uurwerk.
Pendule Napoléon III en marqueterie de Boulle richement décorée de bronzes dorés de style Louis XV. Vers le bas un putto au panier de fleurs, vers le haut un ange jouant la busine. Vers 1880. Marque sur le mouvement.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#138“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#501Art deco meisje. Buste in brons met groen patina op een zwart marmeren voet. Gesigneerd Dolf Level en gedateerd 1945.
Fillette art déco en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. Signée Dolf Level et datée 1945.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 90 / 120 -
#617Een coupe op voet en een vaas van geslepen amberkleurig en kleurloos glas, versierd met een bloemendecor.
Une coupe et un vase sur piédouche en cristal taillé partiellement coloré ambre dans la masse.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#870Drie onder elkaar passende ovale tafeltjes met gecanneleerde poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois petites tables gigognes ovales avec des pieds cannelés et décors peint à la main.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 60 / 80


