Similar lots by type
-
#563
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120/140 -
#754Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#633
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#514
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#9Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930
“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#380
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#426
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60/80 -
#573
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#749Tyssens
“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#529Mircea Manelici
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#406
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100/160 -
#578
Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120/200 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#651
Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#681
Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#1105
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#1075
Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40/60 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#419Willem Dolphyn
Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70/120
Other lots in this auction
-
#116
Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 80/120 -
#307
Paar vergulde houten wandlichten met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Begin XXe eeuw.
Paire d’appliques en bois doré à deux lumières de style Louis XIV. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#822
Een barometer-thermometer in gesculpteerd eikenhouten lijst.
Baromètre-thermomètre dans un encadrement sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 60/80 -
#713
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100/150 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#544Edgard BreynePeriod: °1887
“Geanimeerd interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#778
Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.
Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 80/120 -
#592
‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#402
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1040
Een witgepatineerd halmeubeltje in Lodewijk-XVI-stijl met bijpassende spiegel. XIXe eeuw.
Un petit meuble de vestibule patiné blanc, style Louis XVI avec miroir. XIXième siècle.No longer availableDim. 137 x 61 + 68 x 70 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#128
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.
Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/220 -
#594
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Visser en gedateerd 1994.
”Composition.” Huile sur toile. Porte la signature: Visser, datée 1994.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 500/600