Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.

Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.

A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.
Dim. h 57 cm
SKU: 2908230541.
Categories: Aziatisch, Beeld, Mineraal.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535

    Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.

    A Chinese commode with 2 doors, 3 drawers, and 2 accompanying armchairs.
    No longer available
    Dim. 90 x 171 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #545

    Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

    An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.
    No longer available
    Dim. 81 x 119 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #675

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #527

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. 40 x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #586
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.

    "Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #618

    “De Buildrager”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel, met opschrift “Dank U Professor”. Naar werk van Constantin Meunier.

    "The Construction Carrier". A bronze sculpture on a marble pedestal, with the inscription "Thank You Professor". Inspired by the work of Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #666
    Malayer

    Een oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    An Oriental hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #497

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #696

    Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.

    A Chinese side table/plant stand made of wood and marble.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #686

    Een Chinese piëdestal in hout en marmer.

    A Chinese pedestal in wood and marble.
    No longer available
    Dim. 100 x 42 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #695

    Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.

    A Chinese side table/plant stand in wood and marble.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #584

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #593
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een Chinese piëdestal in hout en marmer.

    A Chinese pedestal in wood and marble.
    No longer available
    Dim. 100 x 42 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #501

    Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.

    A very large Chinese vase on a pedestal, painted with flowers and figures.
    No longer available
    Dim. h 123 + h 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #148

    “La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.

    "The Good Recipe". A brown patinated bronze sculpture after the work of Emile Carlier.
    No longer available
    Dim. 68cm
    Estimate: € 2000 / 2200

Other lots in this auction

  • #402

    Een ingekleurde litho van 2 mannen die een Bunraku poppentheater bijwonen in Osaka, 1970.

    A colored lithograph of two men attending a Bunraku puppet theater in Osaka, 1970.
    No longer available
    Dim. h 30 b 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #512
    Van Doren

    “Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.

    "Portrait of a seated bourgeois man". Oil on canvas (recanvassed). Attribution on the back. End of the 19th century.
    No longer available
    Dim. 35 x 27,5 cm
    Estimate: € 150 / 220
  • #94
    Elysé Schuermans
    Period: °1938

    “Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.

    "Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #114
    Massolovski Althoff

    Een stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #436

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361
    Liebig Chromos

    Een lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.

    A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #10

    Een 14 karaats geelgouden bloemvormige hanger bezet diamant schilfertjes en koraal.

    A 14 carat yellow gold flower-shaped pendant set with diamond chips and coral.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Hergé

    “Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.

    “The Black Gold.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 340
  • #548

    Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.

    Une paire de consoles en pierre sculptée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #326

    Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.

    Armchair made of walnut wood in the Louis XIII style.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #115

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #772

    “Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.

    "Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 33 x 24cm
    Estimate: € 35 / 70
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More