Similar lots by type
-
#345Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25 / 40 -
#680Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 56 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#565Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#665Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.No longer availableDim. 56 x 51 x 51 cmEstimate: € 70 / 100 -
#498Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 100 -
#675Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#468Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#545Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#518Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#560Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#688Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.
Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.No longer availableDim. Ø: 17; 29 & 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#359Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#570Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#555Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#684Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#645Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.No longer availableDim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#640Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90 -
#527Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#685Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#125“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
"Bateaux de pêche au large". Peinture à l'huile sur panneau. Porte une signature. D’après l'Ecole hollandaise du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#579Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Een witmetalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal blanc.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#491Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van perziken en aapjes in een landschap en met oren in de vorm van olifantenkoppen.
Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de pêches et de singes dans un paysage et aux oreilles en forme de têtes d'éléphants.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180OmegaEen 18 K geelgouden horloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre en or jaune 18 carats avec un bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#470Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met één diamant baguet van +- 0,22 ct.
Un collier avec pendentif en or rose 18 kt serti d'une baguette de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 1,45 gEstimate: € 480 / 550 -
#204F. Beaufort“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#548“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#686Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#483Maria Innocentia Hummel“Land in Sicht”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 620 en Limited Edition 1992.
"Terre en vue". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 620 et édition limitée 1992.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 180 / 220 -
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50




