Een Chinese kom met zilver bekleed, met figuren gedecoreerd.AR17

Een Chinese kom met zilver bekleed, met figuren gedecoreerd. AR17

A Chinese bowl with silver overlay, decorated with figures. AR17
Dim. h 7 x Ø 11.5 cm
SKU: 2701260215.
Categories: Aziatisch, curiosa, Zilver.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #205

    Een zilveren pillendoosje met de initialen M R in gegraveerd, gemerkt ‘Silver’. 100 gram. AR31

    A silver pillbox engraved with the initials M R, marked 'Silver'. 100 grams. AR31
    Place a bid ›
    Dim. 1.8 x 8 x 5.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Julien Bal
    Period: 1922 - ....

    Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.

    A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal.
    Place a bid ›
    Dim. 88 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #458
    L. De Clercq

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #111

    Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.

    A vintage Italian sommelier set, brass and silver, released around 1970 for the Associazione Italiana Sommelier, (marked ais), consisting of a tray, an ice bucket, a wine cooler (or spittoon), and a caviar dish. Silver marks: 925, also 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano). Includes an ice tong.
    Place a bid ›
    Dim. 51.5 x 41.5 (dienblad)
    Estimate: € 300 / 400
  • #574

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.

    "Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work.
    Place a bid ›
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #425

    Bidjar tapijt, Benares India.

    Bidjar carpet, Benares India.
    Place a bid ›
    Dim. 254/203 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Henry Matthews

    Een zilveren juwelendoosje, Engeland, Birmingham 1924, zilversmid: HM. Totaalgewicht (+ inzetstuk + schildpad deksel) 160 gram. AR25

    A silver jewelry box, England, Birmingham 1924, silversmith: HM. Total weight (+ insert + tortoiseshell cover) 160 grams. AR25.
    Place a bid ›
    Dim. 4.5 x 12.5 x 6 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #177
    Württembergische Metallwarenfabrik

    Een lot van 12 verzilverd metalen kommen, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0. AR13/12/12

    Place a bid ›
    Dim. h 5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #275
    William Comyns & Sons

    Een zilveren pillendoosje, Engeland, Londen 1906, zilversmid: W.C. 65 gram. 1 pootje afgebroken maar aanwezig. AR35

    A silver pillbox, England, London 1906, silversmith: W.C. 65 grams. One foot broken off but present. AR35.
    Place a bid ›
    Dim. 3.5 x 7.5 x 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285
    Arthur & John Zimmerman

    Een zilveren pillendoosje, Engeland, Birmingham 1912, vervaagd makers merk: A..Z. AR36

    A silver pillbox, England, Birmingham 1912, faded maker's mark: A..Z. AR36
    Place a bid ›
    Dim. h 4.5 x Ø 7cm 35 gram
    Estimate: € 30 / 50
  • #195
    Holland, Aldwinckle & Slater

    Een zilveren schaaltje op voet, Engeland, Londen 1905, zilversmid: H A & S. AR6

    A silver footed dish, England, London 1905, silversmith: H A & S. AR6.
    Place a bid ›
    Dim. h 7 x Ø 11.5 cm 125 gr
    Estimate: € 150 / 200
  • #517

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #101

    Een set van 2 zilveren kandelaars met 3 armen, Duitse keuren, gemerkt 835. Verzwaarde voet. AR8

    A set of 2 silver three-branch candle holders, German hallmarks, marked 835. Weighted base. AR8.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 x b 27.5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #245

    Een set van 2 verzilverd metalen schalen waarvan één op pootjes, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0. AR3

    A set of 2 silver-plated metal bowls, one with legs, Art Nouveau style, marked OX WMF 1/0. AR3.
    Place a bid ›
    Dim. 47,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #155
    John Roberts & Co

    Een set van 4 George III kandelaars met losse bobeches, gemerkt John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) met jaarletters P, 1807, en S, 1808. Verzwaarde voet. S70

    A set of 4 George III candlesticks with detachable bobeches, marked John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) with assay marks P, 1807, and S, 1808. Weighted base. Estimate: $70.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #197

    Een lot van 5 peper- en zoutpotjes met (meestal beschadigde) glazen inzetpotjes, het grootste met lepeltje. Duitse keuren, 800/1000. 160 gram. AR14/2 AR14/3 AR14/4

    A lot of 5 salt and pepper shakers with (mostly damaged) glass inserts, the largest with a spoon. German hallmarks, 800/1000. 160 grams. AR14/2 AR14/3 AR14/4.
    Place a bid ›
    Dim. h 9 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #529

    “Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 62,5 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #238
    Turner & Simpson Ltd

    Een zilveren poederdoosje, Engeland, Birmingham 1940, zilversmid: T&S. AR34

    A silver powder box, England, Birmingham 1940, silversmith: T&S. AR34
    Place a bid ›
    Dim. 6.5 x 6.5 cm 65 gram
    Estimate: € 75 / 100
  • #295
    S Blanckensee & Son Ltd

    Een zilveren kokertje met verdeeldop en opschrift ‘Sugar’, Engeland, Birmingham 1917, zilversmid S.B&S LD. AR46

    A silver sugar caster with divided top and inscription 'Sugar', England, Birmingham 1917, silversmith S.B&S LD. AR46.
    Place a bid ›
    Dim. l 5.5 cm 15 gram
    Estimate: € 20 / 30
  • #237

    Een zilveren schaaltje met opschrift: Mary et Lolite Noël 1969, A925 gemerkt, met centraal een zilveren munt: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47

    A silver dish with inscription: Mary et Lolite Noël 1969, marked A925, featuring a central silver coin: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 10.5 cm 80 gram
    Estimate: € 80 / 120

  • #530

    Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian wool carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 163/238 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #564
    Steenstra

    "A man with a pipe". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een samengesteld beeld voorstellend een Romeinse strijdwagen, diverse materialen waaronder zamak en messing, op een groen marmeren voet.

    A composite sculpture depicting a Roman chariot, various materials including zamak and brass, on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 79 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #429
    Paul Daxhelet
    Period: 1905-1993

    Place a bid ›
    Dim. 29 x 39 & 39 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #547

    Een polychrome comptoiseklok. Gemerkt op de wijzerplaat A. Duclos.

    A polychrome Comtoise clock. Marked on the dial A. Duclos.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 145 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Frans Vantongerloo

    "Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.
    Place a bid ›
    Dim. h 43 x b 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278
    Raymond Chevalier

    Een Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.

    A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman.
    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #188

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Place a bid ›
    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.

    A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century.
    Place a bid ›
    Dim. L: 120cm
    Estimate: € 400 / 600

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.