#654P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#107Twee etuis, waarbij één met zes zilveren dessertlepeltjes en één met zes zilveren botermessen. Engelse keuren.
Deux étuis, dont un avec six cuillères à dessert et l’autre avec six couteaux à beurre en argent. Poinçons anglais.No longer availableDim. 150,8 + 60,3 gramEstimate: € 50 / 80 -
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#209Jules Victor GenissonPeriod: 1805 - 1860“Kathedraalinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 500 / 800 -
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#503Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
#10Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,05 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 200 / 300 -
#349Remy De Pileceyn“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#287“Oeil de boeuf”. Vierkant met inlegwerk.
#131YashicaEen oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
#246Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300