Similar lots by type
-
#86
Een notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl met olijfgroene lederen bekleding.
Fauteuil en noyer de style Louis XVI. Recouvert de cuir vert olive.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-Gand
Een barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120/200 -
#797
Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30/50 -
#466
Een chromen étagère met drie glazen schappen.
Etagère en chrome à trois tablettes en verre.No longer availableDim. 102 x 102 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#66
Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Usures à la tapisserie.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#619
Een Engelse hoekvitrine van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met een ingelegd biesje over het geheel.
Encoignure anglaise en placage d’acajou ouvrant à deux portes pleines décorées d’un trait de citronnier.No longer availableDim. 215 x 83 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#605
Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#217
Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100/180 -
#326
Een boekenkastje met drie legplanken.
Petit bibliothèque à trois tablettes.No longer availableDim. 101 x 79 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#76
Een notenhouten wingchair in Régencestijl met roze bekleding met bloemenmotief.
Fauteuil à oeillères de style Régence. Recouvert en rose à motif de fleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#584
Een verlengbare grenenhouten tafel met zes gecanneleerde poten en neerklapbare uiteinden. Met drie verlengstukken.
Table en sapin aux allonges et sur six pieds cannelés. Deux abattants. On ajoute trois allonges.No longer availableDim. 165 x 120 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/220 -
#6
Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80/100 -
#610
Een grote tafel van gebeeldhouwd eikenhout met balusterpoten in verbinding en het blad in parketwerk. Verlengbaar met zes panden.
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120/200 -
#614
Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#26
Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#801
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#615
Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#456
Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#596
Een eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tweeledige buffetkast met een deur met glas-in-lood in het opzet en een tafel met zes stoelen.
Salle à manger de style Renaissance malinois comprenant un buffet à deux corps avec une porte aux vitraux, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#345
Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180/200 -
#799
Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#476
Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#185
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 400/500 -
#367Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
”Napoléon”. Une statue en porcelaine allemande polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#659
“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#3
Een zevendelig toiletstelletje van glas met een rood floraal decor. Gemerkt.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre avec un décor floral rouge. Marquée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#765
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.
Un tapis de prière persan noué main.No longer availableDim. 140 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#37
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 50/80 -
#769
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#655
Twee moderne wandtapijten.
Deux tapisseries modernes.No longer availableDim. 115 x 140, 100 x 150Estimate: € 120/200 -
#688
Een jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van fantasiedieren.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec un décor d’animaux de fantaisie.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#542
“Zicht op de Rijn”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Wille’.
“Vue sur le Rhin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Wille’.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 120/160 -
#216
Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650/750 -
#390
Een lot van drie wekkers in diverse uitvoeringen.
Un lot comprenant trois réveils divers.No longer availableEstimate: € 20/25