Similar lots by type
-
#772
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#165
Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#810
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200/300 -
#780
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#439
Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#96
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200/300 -
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100/150 -
#754
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#95
Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.
Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.No longer availableDim. 177 x 79 x 70 cm cmEstimate: € 300/400 -
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#644
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200/300 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#265
Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120/180 -
#286
Een rijk gebeeldhouwde eikenhouten hallbank in gotische stijl.
Banc de vestibule en chêne richement sculpté de style gothique.No longer availableDim. 136 x 130 x 47 cmEstimate: € 250/400 -
#796
Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#627
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#670Ligne Roset
Een verstelbare designbank uit de jaren ‘90. Naar ontwerp van Christian Werner.
Canapé design “Prado” des années ‘90, réglable. D’après un modèle de Christian Werner.No longer availableDim. 80 x 170 cmEstimate: € 300/400 -
#674
Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 12 & 36 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#196
Een gebeeldhouwde Bretoense eetkamer, bestaande uit een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en drie paneeldeuren met opengewerkte karrenwielmotieven in het door figuren gedragen opzet; een smalle bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel, een verlengbare tafel (zonder verlengbladen) en zes stoelen met gecanneerde zit. (Twee te vervangen).
Salle à manger bretonne en chêne sculpté comprenant un buffet à deux corps, le bas à deux portes pleine, le haut porté par des personnages sculptés et ouvrant à trois portes ajourées, un vaisselier étroit, le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, une table allongeable (sans allonges) et six chaises aux sièges cannées (deux cannages à remplacer. France, vers 1900.No longer availableDim. 230 x 165 x 60 en 205 x 110 x 48 cm tafel 75 x 128 x 114 cmEstimate: € 600/800
Other lots in this auction
-
#108
Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/240 -
#47
Drie handgeschilderde miniaturen, waarbij een XVIIIe eeuws met een soldaat in uniform en twee XIXe eeuwse damesportretten, waarvan één keizerin Sissi voorstelt.
Trois miniatures peintes à la main dont une du XVIIIe siècle représentant un soldat en uniforme, les deux autres des portrait de femmes du XIXe siècle dont une représente l’Impératrice Sissi.No longer availableDim. h: 6, 7,5 & 8,5 cmEstimate: € 120/160 -
#170Mont Blanc
Een horloge met lederen polsband. “Gold Plated Meisterstück.” 7004. Ref CC59248.
Montre à bracelet en cuir. “Gold Plated Meisterstück”. 7004. Ref. CC59248.No longer availableEstimate: € 700/900 -
#431
Een paar antieke popjes met biscuit hoofden en blauwe geverfde ogen. Lijf van textiel met porseleinen handen. Originele kleding (Duits?).
Paire de petites poupées anciennes aux têtes en biscuit et aux yeux bleus peints. Corps en textile et mains en porcelaine. Vêtements d’origine (Allemands?).No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80/100 -
#218
“Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.
“Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.No longer availableDim. 35 x 76 cmEstimate: € 150/200 -
#518
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Blauwe ogen. Oude kleding. Gemerkt R. Dep. en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleus. Vêtements anciens. Marque R. Dep. et numérotée.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 200/240 -
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.No longer availableDim. h: 65 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
Jeu de domino et sa boîte entièrement en marbre veiné gris.No longer availableDim. L. 18,5 cmEstimate: € 35/50 -
#453
Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#252
“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#215
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#588
Een grote pop met porseleinen hoofd en papier mâché lichaam. Open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt A.M. 390 16. Oorspronkelijke kleding, enige slijtage, duimpje ontbreekt.
Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 240/300