#659
Een poster met een werk van David Hockney.
Une affiche avec une œuvre de David Hockney.No longer availableDim. 69 x 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#500
Metalen walvis op standaard.
#104
Een XVIIe eeuws doek in zilver- en goudbrokaat. Achter glas.
Un drap du XVIIème siècle en brocart d'argent et d'or. Derrière une vitre.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#802
Een beige lederen fauteuil. Lichte slijtage.
Fauteuil en cuir beige. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#803
Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.
#577
Een paar Chinese porseleinen dekselpotten met bloemenmotieven in uitsparingen.
#494Benny Want
“De veerman van de Styx”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
Le passeur du Styx . Huile sur panneau. Signée et datée 92.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#220
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,29 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#249
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675
Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
#628
Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150 / 200 -
#213
“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700