Other lots in this auction
-
#43
Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Lot d'éditions anciennes: - Raka: La planète de l'horreur . Liliput Adventure Stories. 1954. Couverture avant restaurée. - Duppies Adventures: Le monstre du Bergenland . Sixties. Épiciers NGV. - Zonneland. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - L'humoriste. Annexe à Panorama - Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#131
Een paar zittende hondjes op kussens. Meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor en met bronzen ornamenten. Onderaan gemerkt.
Une paire de chiens assis sur des coussins. Poterie multicolore, décorée de décor floral et d'ornements en bronze. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 130/160 -
#196
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#563
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#731
Een schouwklokje met één kandelaar van meerkleurig en vergulmd Italiaans porselein, versierd met fruit en bloemen.
Un chandelier avec un chandelier en porcelaine italienne multicolore et dorée, décoré de fruits et de fleurs.No longer availableDim. h: 31 & 46 cmEstimate: € 60/80 -
#30
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 13,95 g 4,5 cmEstimate: € 150/250 -
#635
Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.No longer availableDim. H 112 cmEstimate: € 100/150 -
#73
Een lot van twee wandelstokken en twee zwepen, waarbij drie met hoorn en één met ivoor.
Lot de deux cannes et deux fouets, trois avec corne et un avec ivoire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#560
Een gebeeldhouwde ronde Chinese tafel, het blad versierd met een pietra dura decor onder glas van Geisha’s in een tuin. Met vier bijpassende stoeltjes.
Une table ronde chinoise sculptée, la tablette décorée d'un décor Pietra Dura sous verre Geisha dans un jardin. Avec quatre chaises assorties.No longer availableDim. Ø: 29 & 80 cmEstimate: € 200/300 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,96 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,96 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 1500/1700 -
#442
Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200/240 -
#100Fobe
Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt en in originele doos.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 63,10 gEstimate: € 2700/3000