#755Boch Frères
Een hanglamp van polychroom barbotine-aardewerk met reliëfdecor.
Une lampe à pendre en faïence barbotine polychrome, décor en relief.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80
Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
Une petite vitrine de table, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 150 / 180 -
#227
#543
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
#723
Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
#585
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
#162Paul Joostens
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#803
#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
#722L. Colderes
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100