#278Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.
#458LladroEen porseleinen vogel. Gemerkt.
#555Een moderne lederen armstoel met elektrische bediening.
#230EryEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 30,20 gEstimate: € 600 / 700 -
#186Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
#268“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
#331“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
#212Een notenhouten slaapkamer, bestaande uit een tweedeursgarderobe, een ééndeursgarderobe, een toiletkast met marmer en spiegel, twee paar nachtkastjes en een grote spiegel. Alles versierd met een Louis-XV-rocaille in de kuif.
#27SteiffEen lot van vier pluchen dieren, bestaande uit een konijn, een dolfijn en twee hondjes. Allen gemerkt.
#754Felix Timmermans“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 25 / 35