#334“Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.
"Turf Farms". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom, dated 1916.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 60 / 90 -
#235Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#125Gaetano SciolariEen vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.No longer availableDim. h 65 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#151SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#157Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#67V PierreEen paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#280Een 18 karaats geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.No longer availableDim. 96 x Ø 36 cmEstimate: € 80 / 120