#42Lydia De Groof“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
"2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 22 & 34 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
A necklace with various colors of pearls and a silver clasp.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#75Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#330Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 80 / 120 -
#51Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep.No longer availableDim. 30 x 30 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.
A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200