#108DisneyEen vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#397Een set van 2 antieke vergulde stoeltjes met zit en rug in cannage.
#327Anton Bräuer SchönbachEen antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration.No longer availableDim. 61 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#395Een massief eikenhouten consoletafel met 2 niveaus.
A solid oak console table with 2 levels.No longer availableDim. 72 x 100 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Courtisan". A Japanese woodcut on paper by Utagawa Kunitomi, student of Toyokuni II, with seals, 1830. Inscription on verso.No longer availableDim. 34 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300