#56Een mahonie houten console tafeltje met messing details.
A mahogany wooden console table with brass details.No longer availableDim. 54 x 100 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep.No longer availableDim. 30 x 30 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#38Val Saint LambertVaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.
Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.No longer availableDim. h 17 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een paar gepatineerd schaapslederen Bergère oorfauteuils met fijn houtsnijwerk en florale details.
A pair of patinated sheep leather Bergère ear armchairs with delicate wood carvings and floral details.No longer availableDim. 98 x 85 x 73 cmEstimate: € 600 / 800 -
#150Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#371Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.
#323Minolta, Paillard BolexEen lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
A lot of vintage photo and film equipment including a Minolta SRT-303 with Vivitar 28mm lens, a Minolta SRT-100X with MC Rokkor PF 50mm 1:1.7 lens, a Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, an Eyemik 200mm 1:3.5, a Minolta Rokkor 58mm 1:1.4, and a Paillard Bolex B8 with a Yvar 13mm 1:1.9 lens. Also included is a vintage light meter.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror.No longer availableDim. 155 x 40 x 53 cmEstimate: € 80 / 120