#42Lydia De Groof“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
"2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 22 & 34 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#367Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.No longer availableDim. maat 57Estimate: € 60 / 80 -
#72Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.
A Torah scroll on animal skin. Origin South Tunisia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#294“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
"The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#38Val Saint LambertVaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.
Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.No longer availableDim. h 17 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
#155Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.
An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#191Een klassiek Engelse houten vitrinekast, 2-deurs onderaan, 1 lade, marmeren blad en 2 glazen deuren bovenaan met verlichting binnenin.
A classic English wooden display cabinet with 2 doors at the bottom, 1 drawer, marble top, and 2 glass doors at the top with interior lighting.No longer availableEstimate: € 150 / 200