#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#130Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
A necklace with various colors of pearls and a silver clasp.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#50Een halssnoer met witte Barok parels.
A necklace with white Baroque pearls.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#349“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#377Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.
A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 40 / 60