#97Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added.No longer availableDim. l 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
#258Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#12“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
A lot of 3 wine decanters in wood and metal.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Roberta De CamerinoEen vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
A vintage calf leather handbag. Marked.No longer availableDim. 27 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395Een massief eikenhouten consoletafel met 2 niveaus.
A solid oak console table with 2 levels.No longer availableDim. 72 x 100 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#332Jos van HoudtPeriod: 1928*“Gestilleerd Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#247DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180