#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#170Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#148Steiff, GermanyEen beer, Picknick-Bär, Steiff, nr 420108, Steiff club edition, 1997, Met flesje en bord, in zijn originele verpakking.
A bear, Picknick-Bär, Steiff, no. 420108, Steiff club edition, 1997, With bottle and plate, in its original packaging.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#14Gouda HollandEen meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#220Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 200 -
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals.No longer availableDim. 63 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120