#237Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#362“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
"In Sologne", a lithograph on paper, signed unreadable.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#218Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at evening." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 100 / 200