#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#7Een lot doosjes en kleinoden van glas en verzilverd metaal.
A lot of boxes and trinkets made of glass and silvered metal.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#9Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".No longer availableDim. 35 x 100cmEstimate: € 60 / 90 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.No longer availableDim. 10,54 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#170Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#340Een 18 kt geelgouden met horoscoop leeuw.
An 18 kt yellow gold pendant with Leo zodiac sign.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#76Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
A set of two 19th-century pedestal cabinets with marble tops, one door handle missing.No longer availableDim. h 85 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#267Wim FlandersPeriod: °1943Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.No longer availableDim. maat 46Estimate: € 100 / 120