#227Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.
An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.No longer availableDim. 65 x 72 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#350Butex SwissEen 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .
An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.No longer availableDim. Bruto: 14,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#339“Heidezicht”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht": A painting, watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#205Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een smaragd van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliants totaling approximately 0.10 ct. and an emerald of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,20 gEstimate: € 150 / 200 -
#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
A necklace with various colored pearls and a silver clasp. 925‰.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#27Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.
A Delft porcelain plate with Chinese decoration.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Werner Nagel Nagel BMF“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 80 / 120