#24Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.
"Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#220Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#318Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een houten schrijftafeltje met 2 laden.
A wooden writing desk with 2 drawers.No longer availableDim. 79 x 107 x 55,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#65Een paar vintage VSL vazen met rood in de massa, de kleinere onderaan gemerkt, de grotere circa 1900.
A pair of vintage Val Saint Lambert vases with red in the glass; the smaller one is marked on the bottom, and the larger one dates to around 1900.No longer availableDim. 17,5 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added.No longer availableDim. l 35 cmEstimate: € 120 / 180