Similar lots by type
-
#19
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#638
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70/90 -
#601
Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.
Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 550/650 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#579
Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 220/300 -
#597
Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650/1000 -
#598
Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.
Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600/750 -
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885
“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#591
Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.
Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 360/400 -
#634
Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#631
Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 160/200 -
#578
Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#627
Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#583
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 420/500 -
#628
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90 -
#563
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#637
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.
Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#495
Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40/60 -
#603
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 700/1000
Other lots in this auction
-
#262Vlaamse SchoolPeriod: °1944
“Engelenconcert in het bos”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
”Concert d’anges dans le bois”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#708
Een paar schaaltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#423Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#428Daum, Nancy
Een vaas van geslepen, watergroen getint kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé vert-eau.No longer availableDim. h: 15 xmEstimate: € 40/60 -
#462
Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.
Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.No longer availableDim. 83 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#622
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#178
Een groenteschaal van 800‰ zilver. Gemerkt van Wolfers.
Un légumier en argent 800‰. Au poinçon de Wolfers.No longer availableDim. 1300,10 gramEstimate: € 300/350 -
#258
Een gietijzeren spaarpot in de vorm vaneen rijke man in een zetel.
Une tirelire en fonte en forme d’un homme riche assis dans un fauteuil.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/160 -
#734Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 50/70 -
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400 -
#308
Een lot verzilverde voorwerpen, bestaande uit vijf verschillende kleine doosjes. We voegen er een Chinees doosje en een ring van zilver aan toe.
Un lot d’objets argentés, comprenant cinq petites boîtes différentes. Nous ajoutons une petite boite chinoise et une bague en argent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#110
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 400/500