#675Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze bleue de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#625Een tuinbank van teakhout.
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#99Johan Baptiste Homanni”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
#159Een paar reproducties van het Lam Gods.
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90