Similar lots by type
-
#440“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25 / 50 -
#756Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#606Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#610“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#796Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#629“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120 / 150 -
#825Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#646Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#582“Ballerina”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Russische School. Klein letsel.
“Ballerine”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole russe. Petit accident.No longer availableDim. 69 x 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#445“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#839Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#574“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#746Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#625“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#370Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#572“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#599“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#615“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#826Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#520“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#562“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#636Een tweeledige buffetkast in Louis-Philippestijl met twee laden en twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan.
Buffet à deux corps de style Louis-Philippe ouvrant à deux tiroirs et deux portes pleines vers le bas et deux portes vitrées vers le haut.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#530Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179Pierre VerbekePeriod: 1895-1962“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Leerling van Constant Permeke.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée. Elève de Constant Permeke.No longer availableDim. 68 x 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#107“De knuffelaarster”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zach.
“La câlineuse”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre par Bruno Zach.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Opsomer.
“Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: Opsomer.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#352Kurt Peiser“Place de la Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 14/100.
“Place de la Chapelle”. Eau forte colorée. Signée hors planche et numérotée 14/100.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.
“Portrait de dame”. Miniature peinte à la main sur carton.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#381Een koffie- en theestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje en suikerpot op dienblad. We voegen er een grote komfoor aan toe.
Garniture à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, théière, pot à lait et sucrier sur plateau. Nous ajoutons un réchaud.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#656Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#372Victor Gilsoul“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#669André LynenPeriod: 1888 - 1984“De pijprokers”. Potlood op papier. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Les fumeurs de pipe”. Crayon sur papier. Signé. Petit accident.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 40 / 60

