Similar lots by type
-
#226Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#633Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#165Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#627Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#265Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120 / 180 -
#156Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200 / 240 -
#622“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 250 / 400 -
#126Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.
Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.No longer availableDim. 177 x 79 x 70 cm cmEstimate: € 300 / 400 -
#106Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#529Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.
Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#116Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#780Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#624Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#772Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#810Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#96Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een gebeeldhouwde Bretoense eetkamer, bestaande uit een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en drie paneeldeuren met opengewerkte karrenwielmotieven in het door figuren gedragen opzet; een smalle bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel, een verlengbare tafel (zonder verlengbladen) en zes stoelen met gecanneerde zit. (Twee te vervangen).
Salle à manger bretonne en chêne sculpté comprenant un buffet à deux corps, le bas à deux portes pleine, le haut porté par des personnages sculptés et ouvrant à trois portes ajourées, un vaisselier étroit, le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, une table allongeable (sans allonges) et six chaises aux sièges cannées (deux cannages à remplacer. France, vers 1900.No longer availableDim. 230 x 165 x 60 en 205 x 110 x 48 cm tafel 75 x 128 x 114 cmEstimate: € 600 / 800 -
#136Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#407Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#796Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#405Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#488Een karakterpop met een porseleinen hoofd, handen en voeten. Gemerkt: Christine Orange en genummerd 1199/1500. Linkerhand gebroken.
Poupée de caractère à tête, mains et pieds en porcelaine. Marque: Christine Orange et numérotée 1199/1500. Main gauche cassée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#502“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Van Hecke Willem”.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 200 / 300 -
#733Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
Deux différentes lanternes anciennes.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 42 / 50 -
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 450 / 550 -
#517Een lot meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie kopjes met bijpassende bordjes en een Cantonbordje. enkelen gerestaureerd.
Lot de porcelaines de Chine polychromes dont trois tasses et soucoupes et une petite assiette de Canton. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#606“Baadster”. Een gegoten beeld op voetstuk.
“Baigneuse”. Sculpture moulée sur piétement.No longer availableDim. h: 140 x 43 cmEstimate: € 600 / 800 -
#151Een paar kandelaars van gepatineerd brons, de kaarsenhouders gedragen door een Oriëntaals paar.
Paire de candélabres en bronze, les bras de lumière portés par un couple oriental.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#163Een serie antieke tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. Diverse pastorale en landschapsdecors. Eén met dubbele mangaankleurige rand. Eén gebroken.
Suite de carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. Différents décors pastoraux et aux paysages. L’un avec bords manganèses, un autre cassé.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 240 / 300 -
#487Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#193Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 30,5 cmEstimate: € 600 / 800

