#487
#293
Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.
Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.No longer availableDim. H. 37 à 34 cmEstimate: € 80/120 -
#437Baoule
Een Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#688
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#534
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#67
Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/180 -
#430
#596
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#584Piet Van De WallePeriod: 1905-1980
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.
#667
Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#412
Een lot van zes losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of six loose watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 18 x 30 - 32 x 50 cmEstimate: € 75/100