#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#647Bay KeramikEen keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#187Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
#484C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#288GuerinEen lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.
#500Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#381Een decoratief boompje met florale ornamenten in pot uit jade en jadeite.
A decorative tree with floral ornaments in a pot made of jade and jadeite.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 35 / 45 -
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
A lot of seven soapstone amulets.No longer availableDim. +- 7 x 7 cmEstimate: € 40 / 45 -
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
A Flemish oak storage chest with carved side panels.No longer availableDim. 54 x 90 x 38Estimate: € 75 / 125