#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#75“La Rivière”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achteraan opschrift, genre D Teniers. 19e eeuws.
"La Rivière". A painting, oil on panel. Inscribed on the back, in the style of D Teniers. 19th century.No longer availableDim. 21 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#425Een massief eikenhouten secretaire. 3 laden onderaan. 12 kleine laden binnenin.
A solid oak secretary. 3 drawers at the bottom. 12 small drawers inside.No longer availableDim. 124 x 105 x 51cmEstimate: € 60 / 80 -
#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
'Churchgoers', ink on paper, Alfred Ost.No longer availableDim. h 30 x b 38 cmEstimate: € 150 / 250