#146Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75 / 150 -
#50Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#198Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.
A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.No longer availableDim. 74 x 68 x 43cmEstimate: € 300 / 400 -
#650Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#164‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
A Chinese blue and white porcelain vase. On pedestal.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 240