#122Louis van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 58cmEstimate: € 150 / 250 -
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#643PM TamsonEen vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
#550Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
Thirty-three different silver French 5 franc pieces. From 1814 to 1973.No longer availableDim. 900 / 1000‰ 765 grEstimate: € 550 / 650 -
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50