#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#300Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#444“Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.
"Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#49“Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.
#155Romain Malfait“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#237Een gegraveerd glasservies.
An engraved glassware set.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 120 / 200