#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#316Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.
A solid wooden crib, partially covered, early 20th century.No longer availableDim. 96 x 103 x 47Estimate: € 40 / 60 -
#203Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.
#336Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.
#580Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 300 / 400 -
#300Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#663HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#538Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.
#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#509Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
'Churchgoers', ink on paper, Alfred Ost.No longer availableDim. h 30 x b 38 cmEstimate: € 150 / 250