Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.
Dim. 118 x 80 x 30 cm
SKU: 2509180636.
Categories: Aziatisch, Meubel.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #636
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #646

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #566

    Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.

    Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #579

    Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.

    Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #805

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 51 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #592

    Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.

    Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.

    Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #656

    Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.

    Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #616

    Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.

    Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #804

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.

    Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #556

    Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.

    Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 80 x 35 x 40 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #213

    Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.

    Encoignure en chêne à une porte moulurée.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #207

    Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.

    Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 204 x 178 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #400

    Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.

    Un petit meuble de bar en forme de tonneau, à une petite porte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #211

    Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.

    Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #586

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #624

    Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.

    Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #604

    Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.

    Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 55 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #197

    Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.

    Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.
    No longer available
    Dim. 122 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #385

    Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.

    Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 114 x 32 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #365

    Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.

    Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #390

    Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.

    Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #48

    Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.

    Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 48 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #614

    “Peter Pan”. Een voorstelling van hout en metaal op vergulde wandconsole.

    ”Peter Pan”. Une représentation en bois et métal sur une console dorée.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #260

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #743

    Een messingen verrekijker uit het begin van de XXste eeuw.

    Une paire de jumelles en laiton, début XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #183

    “Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.

    ”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #196

    Een tweedelige Chippendale bibliotheek met onderaan twee deuren naast drie gebogen laden. Bovenaan twee compartimenten in de kap.

    Une bibliothèque à deux corps Chippendale, le dessous à deux portes et trois tiroirs courbés. Le dessus à deux compartiments et une coiffe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #199
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Un bracelet d’esclaves en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 48,45 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #551

    Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.

    Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #783

    Een lot van drie verschillende vazen va geslepen kristal, waarbij twee met groene en één met mauve motieven. Allen gemerkt onderaan.

    Un lot de trois vases en cristal taillé, dont deux aux motifs vert et mauve. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 11, 13 & 16 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #508
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More