Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis

Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis

Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.
Dim. h: 58,5 cm
SKU: 2409190667.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #688
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #677
    Langenthal, Zwitserland

    Een porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 36 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 diepe borden, een hoge en twee lage tazza’s, een schaal, 3 terrines op schaal, 2 sauskommen, 2 ovale schalen en 3 ronde schotels. We voegen er 12 afwijkende borden aan toe.

    Un service de table en porcelaine avec dorure, comprenant 36 assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, un haut tazza et deux bas, un plat, 3 terrines sur plat, 2 saucières, 2 plats et trois plats ronds. Nous ajoutons 12 autres assiettes différentes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #875

    “Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.

    ”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 & 38 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #439

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.

    Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #662
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #884

    Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.

    Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #643

    Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.

    Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #617

    Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.

    Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #874

    Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.

    Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #729

    Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.

    Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #816

    Een Chinees wollen karpetje.

    Une carpette de Chine en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 161 x 77 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #624

    Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.

    Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #864

    Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #709

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 36 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #852

    Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.

    Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø 23,50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #824
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #444
    Limoges

    Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.

    Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.
    No longer available
    Dim. h:15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #615

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #603

    Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.

    Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.
    No longer available
    Dim. 71 x 50 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #699
    Kunis Shika

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 35 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #882

    “Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.

    ”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #872

    “Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652
    Zeh, Scherzer & Co., Beieren

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.

    Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #475

    Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.

    Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #528

    Een Japans weegschaaltje van messing en been in houten etui.

    Une petite balance japonaise en laiton et os dans un étui en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #561

    Een bolle schenkkan van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met een dambordmotief.

    Une verseuse sphérique en faïence polychrome à glaçure, décoration d’un motif de jeu de dames.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Légère décoloration.
    No longer available
    Dim. 214 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1797 - 1858

    “Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.

    ”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.
    No longer available
    Dim. 12 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #502

    Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.

    Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #34
    G. Coussement

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Encadrement d’origine, +- 1830.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #566
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 338 x 236 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #560

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #838

    Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #796
    Hamadan

    Een Perzische wollen loper.

    Un couloir de Perse en laine.
    No longer available
    Dim. 5m x 1 m
    Estimate: € 250 / 300
  • #835

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #478

    Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.

    Une pièce de quartz.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More