Similar lots by type
-
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#498
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 85/100 -
#593
Een grote bolle dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van karpers.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine décoré en bleu eet blanc de carpes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 360/380 -
#493
Een theepotje van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
Une théière en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#621
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750/800 -
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Toile birmane représentant Bouddha sur un oiseau.”No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 60/80 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#527
Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.
Une garniture de cheminée en cinq pièces, comprenant deux vases à cols, trois vases à couvercles, décoration de chiens Fo.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#528
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#752
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/300 -
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#603
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 420/460 -
#779
Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Toile birmane comprenant douze représentations.No longer availableDim. 87 x 108 cmEstimate: € 80/100 -
#623
“Krijger”. Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Omstreeks 1900.
”Guerrier”. Sculpture en ivoire sur socle en bois. Chine, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/220 -
#517
Een bordje van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages en bloemen. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Canton, décor polychrome de personnages et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#687
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens en plantenmotieven.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de symboles de longévité et de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#497
Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un homme maigre en porcelaine blanche d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 65/80 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/260 -
#513
Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.
Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 65/80 -
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
Une paire de vases en porcelaine Céladon, décor de floraisons en relief.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#648
Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200/300 -
#673
Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met een Fo-hond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85/90
Other lots in this auction
-
#432Ch. Croonst
“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#555Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Deux châles différents en rayon, soie et polyester.No longer availableDim. 160 x 30 en 140 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#454
“Man met masker”. Een bronzen buste.
“Homme au masque. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/150 -
#622Aimé Van BelleghemPeriod: 1922-1996
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 240/300 -
#69Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 25/35 -
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986
“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#222Harold Webb
“Duinen aan de Welshe kust”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Dunes à la côte de Galles”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#753
Een lot van zeven glazen inktpotten met verzilverde monturen. Bijgevoegd een zandstrooier met zilveren montuur.
Lot de sept encriers en verre aux montures argentés. On ajoute un distributeur de sable à monture en argent.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 70/100 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1600/1700 -
#364L.K.
“Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.
”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#712
Een lot van drie verschillende eind XIXe eeuwse gietijzeren weegschalen.
Lot de trois bascules en fonte de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 - 36 cmEstimate: € 50/80