Similar lots by type
-
#400Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416Een tafel van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie. Op wieltjes.
Table en bois patiné vert de style Louis XV. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#767Een reeks van zes notenhouten fauteuils met stoffen bekleding.
Suite de six fauteuils en noyer à couverture en tissu.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#398Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#792Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#787Een mahoniehouten kuipfauteuil.
Siège baquet en acajou.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#794Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.
Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#385Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table à rallonges en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#207Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#4Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#800Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500 / 700 -
#757Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.
Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30° / 50 -
#793Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#789Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à / 400 -
#736Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300 / 500 -
#782Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.
Fauteuil capitonné aux pieds tournés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#783Een mahoniehouten bijzettafeltje.
Guéridon en acajou.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#325Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Chaise dagobert en chêne sculpté de style RenaissanceNo longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#394Een mahoniehouten tafel met twee klapblaadjes.
Table en acajou à deux abattants.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#315Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.
Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#380Een hoekkast in Engelse stijl met één lade en een klapdeurtje boven een gemoulureerde deur.
Encoignure de style anglais ouvrant à un tiroir et un abattant au dessus d’une porte mouluré.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#659HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 283 cmEstimate: € 200 / 240 -
#242Evrard“Stilleven met kool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux choux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#634Jozef MousPeriod: 1896 - 1986“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#367Een oud kanten parasolletje, een zilveren nagelsetje en een portemonneetje in schildpad.
Ombrelle en dentelle ancienne, une garniture de manucure et un porte monnaie en écaille.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#448Een snuffbottle van gesculpteerd en roodgelakt hout met een koperen dekseltje, versierd met een landschapsdecor in reliëf.
Flacon à parfum en bois sculpté et laqué rouge. Couvercle en cuivre. Décor d’un paysage en relief.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#640Roskopf De SterreEen zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#253“Classicistische voorstelling van Diana met haar gevolg”. Een groep van monochroom wit biscuit. Kleine beschadigingen en manco’s.
“Représentation classique de Diane et sa compagnie”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Petits dégâts et manquants.No longer availableDim. h: 40 cmlEstimate: € 80 / 100 -
#48Kristallen coupe met zilveren rand, gemerkt 835‰.
Coupe en cristal au bord en argent 835‰.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#505Rosskopf & Co PatentEen zakhorloge remontoir dubbele kast. Swiss made. Perfectionné.
Remontoir à double boîtier. Swiss made. Perfectionné.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#531Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#708Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#151Een kruisbeeld met Maria en Johannes van meerkleurig biscuit op een porseleinen sokkel en met bijbehorende vaasjes. Onder stolp.
Crucifix avec la Vierge et St-Jean en biscuit polychrome flanqué de deux petits vases. Sous globes à base en bois marqueté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 100 / 150





