Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese wierrookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

A Chinese incense burner in two parts made of jade, decorated with dragon heads, on an elaborately carved wooden base.
Dim. h 31 cm
SKU: 2609230458.
Categories: Aziatisch, Beeld, curiosa, Mineraal, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #458
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #429

    “Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.

    "Abstract with red and green after Wolvencamp." Oil on board. Edge damages. Apocryphal studio stamp on the back.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een Engelse staande klok in rijkelijk gesculpteerde eikenhouten kast met bovenaan een zogenaamde ‘green man’ met opschrift ‘Wrapson Havant’.

    An English grandfather clock in a richly sculpted oak case with a 'green man' at the top, inscribed with 'Wrapson Havant'.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #376

    Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.

    An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.
    No longer available
    Dim. 75 x 99 x 44cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #328

    Een comtoiseklok, V. Chabanel à Valence. Hierbij de originele en 2 extra slingers.

    A comtoise clock, V. Chabanel in Valence. With the original and 2 additional pendulums.
    No longer available
    Dim. h 48 x b 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #108

    “Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.

    "Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."
    No longer available
    Dim. Ø13cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #457
    Splia Irena

    Een Pools modernistische aardewerken vaas met abstract decor en brede bovenrand.

    A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.
    No longer available
    Dim. h 37 Ø20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31
    Distler

    Modeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.

    Model train. An old electric starter set, HO scale, in box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #606

    Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.

    An oak presentation stand with 4 levels and a small mirror at the top.
    No longer available
    Dim. 161 x 57cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #336

    Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.

    A set of three night stands with quarter cylindrical covers.
    No longer available
    Dim. 77 x 38 x 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #131

    ‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.

    'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.
    No longer available
    Dim. 27 x 42 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More