#550
Een ronde eettafel in ‘empire’ stijl met een zwart marmeren blad.
#699
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#573
Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300/350 -
#370
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 550/650 -
#508
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt en gedateerd 1982.
Paire de vases pansus en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base et la date 1982.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#433
Un lot de six personnages et un cobra en bois dur sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#667
Deux statues de cérémonie en bois sculpté africain, revêtement en cuivre rouge. Kota, Gabon.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180/200 -
#739
Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
#16
Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.
#240
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
#617
Een volledig vel van een gnoe.
Une peau de gnou.No longer availableDim. l: 240 cmEstimate: € 200/250 -
#13Quimper
“Een art deco sierschotel van meerkleurig aardewerk.
Un plat décoratif Art Déco en faïence polychrome.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 22/24