#324Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Stilleven met schelp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquillage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#106
Een paar gebeeldhouwd eikenhouten armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk. Sporen van verguldsel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté recouverts de tapisserie. Style Louis XIII. Traces de dorure.No longer availableDim. H: 120 cmEstimate: € 180 / 200 -
#263Ets. Cogit, Paris
Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.
Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#127
Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#556Heriz
#292Carl Berckmans
“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462J. Van Gent
“Cabaretmeisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fille de cabaret”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#738
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
#294Jules Grun
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#526Heriz
Un tapis Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 438 x 325 cmEstimate: € 200 / 300