Other lots by Val Saint Lambert
-
#350Val Saint LambertEen kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.
Un shaker en cristal incolore avec un couvercle plaqué or. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#191Val Saint LambertEen zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.
Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#341Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.No longer availableDim. Ø 23 en 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Val Saint LambertEen kleurloos kristallen pique-fleurs.
Une fleur piqué de cristal incolore.No longer availableDim. h 16,5 Ø 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#407Val Saint LambertEen vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#387Val Saint LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#63Val Saint LambertEen kleurloos glazen kom en een schaal, beide met verguld montuur en beide gemerkt.
Un bol en verre incolore et un plat, tous deux avec des montures dorées et tous deux marqués.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#271Val Saint LambertEen geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.
Un vase doublé taillé et brun-rouge. Marqué.No longer availableDim. H:15cmEstimate: € 60 / 100 -
#43Val Saint LambertEen vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#281Val Saint LambertEen getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal de couleur magenta torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#7Val Saint LambertEen asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé et doublé vert. Marqué.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#504Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006“Moderne compositie”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd V/X buiten de plaat. Artiestenproef.
"Composition moderne". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée V/X à l'extérieur de la planche. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#304“Vue du chateau de st. Germain en Laye”, “Vue du port de Marceille prise de l’hotel de ville”, “La Majore de Marseille”. Drie hand gekleurde kopergravures, circa XVIIIe eeuw.
« Vue du château de st. Germain en Laye", "Vue du port de Marceille prise de l'hôtel de ville", "La Majore de Marseille". Trois gravures sur cuivre coloriées à la main, vers le XVIIIe siècle.No longer availableDim. 26 x 43 cm, 24 x 45 cm & 25 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538Een vintage designlamp met basis en bol van oranje en wit Muranoglas. In de stijl van Mazzega door Carlo Mason.
Une lampe design vintage avec base et sphère en verre de Murano orange et blanc. Dans le style de Mazzega de Carlo Mason.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 450 / 550 -
#652Een zuilvormige verzilverd metalen lampenvoet.
Un pied de lampe en forme de colonne en métal argenté.No longer availableDim. h: 64 cm (z.k.)Estimate: € 35 / 45 -
#221Schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany’s.
Lampe de table en bronze et vitrail dans l'esprit de Tiffany's.No longer availableDim. H.n56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#214Everaerts“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un bouddha thaï debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677Een aardewerken schotel met rood en zwart glazuur. Onduidelijke gesigneerd.
Plat en terre cuite à glaçure rouge et noire. Pas clairement signé.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#352“Bosgezicht”. Pastel op board. Draagt monogram.
"Vue sur la forêt". Pastel sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142Gipsen hoogreliëf met guirlandemotief als muurversiering.
Haut-relief en plâtre avec motif de guirlande comme décoration murale.No longer availableDim. 104 x 73 cmEstimate: € 200 / 250 -
#445Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#457Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100

