Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.

Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.

Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2708190747.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #747
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #885

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.

    Un lot de porcelaine de Limoges, comprenant deux petits pots ronds, un vase calebas restauré et un petit plat.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #444

    “De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278

    Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.

    Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #793

    Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.

    Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #744

    Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.

    Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #308

    Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.

    Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #808

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #633

    “Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #847

    Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.

    Un petit bac à plantes chinois en bronze, décoration de motifs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801
    Athena

    Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.

    Une ancienne poupée avec vêtements.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #751

    Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 13 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #439
    Limoges, France

    Een gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.

    Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 15 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #761

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #661

    Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.

    Deux statues représentant des empereurs en bois sculpté. Chine, première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #593
    Ikeda Sanshin Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    “Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.

    Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #743
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #603

    Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.

    Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #568

    Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.

    Deux coffrets à bijoux en bois chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes de jade.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #553

    “Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.

    ”Femme et bol”. Une statue africaine en bois sculpté. Louba, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van wit- en roodgepatineerd hout en bekleed met naaldwerk.

    Une paire de fauteuils style Louis XV en bois à patine rouge et blanc et revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #333

    Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)

    Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #404
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #141
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase Art Nouveau en porcelaine, décoration d’une jeune femme et de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #738

    Een deels verzilverd koperen kistje, versierd met ingelegde motieven van been.

    Un coffret partiellement argenté, décorations de motifs incrustés en os.
    No longer available
    Dim. 20 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #59
    Jan Zwart

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen bovenaan.

    ”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts au dessus.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    Paar barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. Omstreeks 1700.

    Une paire d’anges Baroques en bois sculpté partiellement polychrome. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #668

    Een paar gefineerde buffetten met twee paneeldeuren onder twee laden en met wit marmeren blad.

    Paire de buffets en bois de placage ouvrant à deux portes aux panneau sous deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 97 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    “Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”

    ”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.
    No longer available
    Dim. 27 x 46 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #825
    Steiff

    Drie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt

    Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #557

    Een reeks van zeven beelden van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor op hout die de zeven Japanse geluksgoden (Shichi Fukujin) voorstellen. Onderaan gesigneerd. Op houten display.

    Une série de sept statues en ivoire sculpté polychrome, représentant sept Dieux de bonheur (Shichi Fukujin). Signature à la base. Sur display en bois.
    No longer available
    Dim. h: ± 14 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More