#29Een serie van zes amberkleurige glazen borreltjes op voet. Versierd met een vergulde fries. Begin XXe eeuw.
Une série de six verres couleur ambre en verre sur pied. Décoration d'une frise dorée. Début XXième siècle.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#501Bodhisatva. Polychroom ivoor met houten sokkeltje. Indisch werk, medio XXste eeuw.
Ooeuvre indienne, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
#565Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
#180Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#407Een groepje van Saksich porselein in de vorm van een lezende dame en een musicerende heer bij een koffietafeltje. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe représentant une femme assise qui lit et un homme musicien prés d'une table de salon. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#89William Matthews“Stone mill” & “Farm”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Stone mill" & "Farm". Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 200