Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#319Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Vlaams interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Intérieur flamand". Une eau-forte en couleurs. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 40 x 49,5 cmEstimate: € 30/50 -
#4
Een verzameling apothekerspotten. We voegen een porseleinen vijzel toe.
Une collection de bouteilles de pharmacien. Divers formats. Nous ajoutons un mortier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#659
“De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)
"Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#49de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#84B. De Loose
“Oude mannen aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Personnes âgées devant le feu ouvert". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#435
Een luchtertje van metaal en kristal met vijf lichtpunten.
Un petit lustre en métal et cristal à cinq points lumineux.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#700
Een pendule van porselein en koper. Eclectische stijl versierd met korenbloemen op Engels groene fond. Omstreeks 1900.
Une pendule en porcelaine et cuivre, style éclectique et décoration de fleurs de prairie sur un fond vert anglais. +- 1900 .No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 50/80 -
#499
“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#363
Zes verschillende Zwitserse miniklokjes, twee met schommelende meisjes als gewichten.
Six petites pendules murales suisses différentes avec des balanciers en forme de jeunes filles.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#537
Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant plusieurs personnages et un singe devant un arbre. Japon, XIXième siècle. Marque sous la base en laque rouge.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 200/280 -
#512
Portret van een burgervrouw. Chinees schilderij.
Portrait d'une bourgeoise. Peinture chinoise.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#815Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500