Other lots in this auction
-
#804ScaglioneEen paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.
Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#676Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 94 x 200 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#152“Herenportret”. Aquarel op papier. Omstreeks 1830. Met originele kader en glas.
“Portrait d’homme”. Aquarelle sur papie. Vers 1830. Avec cadre d’origine et verre.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 150 / 180 -
#330OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#114Een paar landschappen op paneel naar Louis Apol.
Paire de paysages sur panneau d’après Louis Apol.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#680Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#465Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#715Een Oosters karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient à motif géométrique.No longer availableDim. 124 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#787Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#613Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#727Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#399Een gekleurde aardewerken schotel met een stermotief. Frankrijk XVIIIde eeuw. Een barst.
Plat en faïence polychrome décoré d’une étoile. France, XVIIIe siècle. Un éclat.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 50 / 60

