Similar lots by type
-
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60/100 -
#318
“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 200/240 -
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#53
Twee wijwatervaatjes en een kindje van meerkleurig biscuit. Eén pinkje ontbreekt.
Deux bénitiers et un petit enfant en biscuit polychrome. Un petit doigt manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#556
Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#311
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een siervaasje, drie beeldjes van kinderen en een moeder met kind.
Lot de biscuits monochromes comprenant un petit vase décoratif, trois statuettes d’enfants et d’une mère et son enfant.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#166Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1400/1500 -
#338
Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#136Jarnost Gause
“De vioolspeler”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400/500 -
#693Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#331Lalouette
“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#691Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#216J. Neutek
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120/140 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#308
Twee siermandjes van meerkleurig biscuit, versierd met een jongen en een meisje in reliëf. We voegen er een aardewerken terrine in de vorm van een vis aan toe.
Deux corbeilles en biscuit polychrome décorées d’un garçon et d’une fille en relief. Nous ajoutons une terrine en faïence en forme de poisson.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#346E. Carlier
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280/320 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000
Other lots in this auction
-
#783
Drie rechthoekige bijzettafeltjes en een ronde salontafel van geel koper in Lodewijk XV-stijl met onyxen bladen.
Trois tables de gigogne et une table de salon ronde en cuivre jaune de style Louis XV. Tablettes en onyx.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#608
Twee Japanse okimono’s van gesculpteerd ivoor.
Deux okimono japonais en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/100 -
#39Romain Malfliet
“Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.
“Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.No longer availableDim. 36 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#2Warmink
Een kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80/120 -
#183
Een reeks van vier hoornvaasjes van polychroom en verguld porselein. Brussel, omstreeks 1900.
Suite de quatre cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#784
Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#609
“Personage”. Een Chinese tekening op papier. China, einde XVIIIe eeuw.
“Personnage”. Dessin chinois sur papier. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 10 x 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#430
Een lot zilveren juwelen en een naaldenhouder.
Lot de bijoux en argent et un étui aux épingles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#63
Een pendule in Lodewijk XV-stijl versierd naar het “Vernis Martin”.
Pendule de style Louis XV décorée dans le style des Vernis Martin.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 60/100 -
#419
“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#404
Een chromen salontafel met een groen marmeren blad. Recent werk.
Une table de salon chromée à tablette en marbre vert. Travail récent.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50/60 -
#148
Een vaasje van meerkleurig geglazuurd terracotta in art nouveaustijl. Kleine randschilfer.
Petit vase en terre cuite à glaçure polychrome de style art nouveau. Petit éclat.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100