#549Louis HalflantsPeriod: 1898-1984“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#72“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#656Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.No longer availableEstimate: € 500 / 600