Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.

A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.
Dim. h 29 cm
SKU: 2609230503.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #503
Estimate: € 70 / 90

  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    Estimate: € 40 / 60
  • #135
    Fritz Bosteels

    "Creek in Winter - in Sombeke." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #403

    Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.

    A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.
    Dim. 29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238
    Delvaux

    Een lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.

    A lot of 2 Delvaux wallets in orange leather.
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #411

    Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.

    An Eastern wooden marionette in the shape of an elephant.
    Dim. h 17 x l 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #487

    Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.

    A Chinese blue and white porcelain vase. On pedestal.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #304

    Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.

    A rectangular mirror with an antique gilded frame.
    Dim. 42 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #287
    Nachet à Paris

    Een 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’

    A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.
    Dim. h 99 x l 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #159
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.
    Dim. h 32 x b 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #12

    “Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paris cityscape." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #635

    Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.

    A Flemish oak storage chest with carved side panels.
    Dim. 54 x 90 x 38
    Estimate: € 75 / 125

Veiling van 26 & 27 September 2023

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00