#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#403Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.
A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60 / 80 -
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#287Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#554Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
A Flemish oak storage chest with carved side panels.No longer availableDim. 54 x 90 x 38Estimate: € 75 / 125