#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#227Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.
A large waved dish in earthenware with blue and white decoration of a resting pair of travelers, marked AK.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#237Een gegraveerd glasservies.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
An 18 carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 350 / 450 -
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200