Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.

Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.

A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.
Dim. h 29 cm
SKU: 2609230503.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #503
Estimate: € 70 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #24

    “Een belooning der eerlijke en trouwe diensten”. Burgerlijk ereteken op karton met foto en 2 medailles.

    "A reward for honest and faithful services." Civilian decoration on cardboard with photo and 2 medals.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #624

    ‘Populieren in de Scheldebocht’, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar signatuur.

    "Poplars in the Scheldt Bend", a painting, oil on canvas, unreadable signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549
    Louis Halflants
    Period: 1898-1984

    “Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Children at the breakfast table". A painting, pastel on canvas. Signed and dated 1931 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 80 x 100cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #386

    Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.

    A solid oak round folding table with 3 legs.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø90cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #72

    “La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.

    "La Fidelité." Engraving by St. Amand de Gilles.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Distler

    Modeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.

    Model train. An old electric starter set, HO scale, in box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #656

    Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.

    A lot of 3 retro design "butterfly chairs". Model series 7 by Arne Jacobsen for Fritz Hansen. 1 with a slight tear in the upholstery on the top edge & 1 with a slight tear on the bottom edge.
    No longer available
    Dim. 76 x 47 x 50cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #165
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Flemish village view." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 36 x 44,5 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #360

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #314

    ‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.

    "‘Naked young lady’, mixed media, unclearly signed."
    No longer available
    Dim. h 29 x b 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116
    Jan De Winne

    Een oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.

    An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.
    No longer available
    Dim. h 244 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More