Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.

Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.

A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.
Dim. h 29 cm
SKU: 2609230503.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #503
Estimate: € 70 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #86

    Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.

    A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø59cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #7
    Limoges France

    Een lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.

    A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.
    No longer available
    Dim. h 12 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #605

    Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.

    A solid oak table with 2 extensions.
    No longer available
    Dim. 77 x 200 x 81cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672
    Edmond Maire

    ‘Ganzen hoedstertje’, gemengde techniek, getekend Edmond Maire, 1899.

    'Goose herderess', mixed media, signed Edmond Maire, 1899.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 17.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456
    Shirvan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #116
    Jan De Winne

    Een oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.

    An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.
    No longer available
    Dim. h 244 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #455
    Gerard van den Berg

    Een vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.

    A vintage armchair in weathered gray leather. Model "Mantis" by Gerard van den Berg.
    No longer available
    Dim. 100 x 100cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #177
    The Gramophone & Typewriter Ltd

    Een grammofoon van fabrikant ‘The Gramophone & Typewriter Ltd.’ uit London, ca 1910, de voorloper van His Masters Voice, met koperen hoorn.

    A gramophone by manufacturer 'The Gramophone & Typewriter Ltd.' from London, ca 1910, the predecessor of His Masters Voice, with a brass horn.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #145
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #539
    Pier Antonio Gariazzo
    Period: 1879-1963

    “Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 87 x 119cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #683

    Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.

    A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.
    No longer available
    Dim. h 59 x Ø 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een grote Chinese vloervaas met de afbeeldingen van dames in kimono en bloemen, alsook goudkleurige draken.

    A large Chinese floor vase with images of women in kimono and flowers, as well as gold-colored dragons.
    No longer available
    Dim. h 94 x Ø 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More