#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#15Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.
A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.No longer availableEstimate: € 100 / 150