#560Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#154Georges Teugels“Trésor du vieillard des pyramides”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso gedateerd 1994, betiteld en gesigneerd.
"Treasure of the old man of the pyramids." A painting, oil on canvas. Dated 1994 on the back, titled and signed.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 275 / 325 -
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#207Een art nouveau buste van een jonge vrouw, van albast en marmer.
An Art Nouveau bust of a young woman, made of alabaster and marble.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 350 / 500 -
#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with baguette diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000