Vier gekleurde aardewerken potten.
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
#422
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
#623
Gemberpot versierd met vogels.
#550
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#590
Lantaarn van brons en glas.
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.No longer availableEstimate: € 300/500
#87
Een barometer-thermometer op koper met een houten kast.
#229
“Koeien in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vaches dans le pré". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#390
Een paar Chinese handgeknoopte tapijten.
#260
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 18 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1800/2000 -
#243
Een lot van grote schelpen en een stuk koraal.
Un lot de coquillages et corail.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#787
Un lot d'objets en biscuit polychrome, comprenant quatre angelots et une statue de la Sainte-Marie.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#13
Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.
#460
Een gesculpteerd eikenhouten rekje met drie schappen en vier haakjes
#444
Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50/60 -
#12
#2
#768
Une petite étagère en chêne avec un écusson et six cruches en porcelaine de Limoges polychrome aux dorures.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25/40