Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

Une collection de figurines de biscuits multicolores.
Dim. h: 19 cm
SKU: 9903210689.
Category: Biscuit.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #689
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #283

    “XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.

    Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #692

    Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.

    Un lot de huit groupes de biscuit blancs monochromes. Diverses marques.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108
    Goebel, Germany

    “Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.

    Land in sight . Un groupe de sculptures en biscuit multicolore de la série de M. I. Hummel, n ° 530. Marqué en bas. Edition limitée 00904/30 000.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #262
    Goebel & Märklin

    “Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.

    À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #682

    Een lot van drie paar Brusselse hoornvazen. XIXe eeuw. Beschadigingen en restauraties. We voegen er een biscuit groepje met engeltje aan toe.

    Lot de trois paires de vases en corne de Bruxelles. XIXème siècle. Dégâts et restaurations. Nous ajoutons un groupe de biscuits avec ange.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 29,5 cm
    Estimate: € 45 / 60

Other lots in this auction

  • #287

    Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.

    Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #44
    Jos Martin

    “Kempisch landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage en Campine . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #199

    “Caerte Figuratief Vande Thiende onder Wommelgem Competerende De Abdye Van Ste. Michiels”. Een handgemaakte en ingekleurde kaart en pachtovereenkomst uit 1723.

    Caerte Figurative Vande Thiende sous Wommelgem Concurrence De Abdye Van Ste. Michiels . Une carte faite à la main et colorée et un bail de 1723.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #349

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #698

    Een lot van 33 verschillende miniatuur dekseldoosjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt ‘Porcelain Art’ onderaan. Twee montuurtjes los. Bijgevoegd drie verschillende verzilverde pillendoosjes.

    Un lot de 33 boîtes à couvercle miniatures en porcelaine multicolore différentes. Toutes marquées Porcelain Art. Deux cadres en vrac. Trois boîtes à pilules plaquées argent différentes ajoutées.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #150

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 K serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,27 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 4,50 ct.
    No longer available
    Dim. 21,45 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #465

    1 gouden munt van 1500 colones “Conservation”. Miereneter op verso. Au 900/1000. Costa Rica.

    1 pièce d'or de 1500 colones Conservation . Fourmilier au verso. Au 900/1000. Costa Rica.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1400 / 2500
  • #151

    Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

    Un bouclier persan à décor damassé.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #371
    Jean & Robert Cloutier

    Een aardewerken vaasje met meerkleurig glazuur. Gesigneerd. Jaren ‘50.

    Un vase en faïence à glaçure multicolore. Signé. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #679

    Een lot van vijf antropomorfe whiskykruikjes van meerkleurig Engels aardewerk. Eén gemerkt Hereford.

    Un lot de cinq pichets à whisky anthropomorphes en poterie anglaise multicolore. Un marqué Hereford.
    No longer available
    Dim. ca 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #491

    “Jager”. Een Afrikaans houten beeld.

    Hunter . Une statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #62
    Alfons Van Meirvenne
    Period: °1932

    Drie inkttekeningen op papier met twee voorstellingen van een gier, een condor en een aap.

    Trois dessins à l'encre sur papier avec deux représentations d'un vautour, d'un condor et d'un singe.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More