#283“XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.
Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
#108Goebel, Germany“Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.
Land in sight . Un groupe de sculptures en biscuit multicolore de la série de M. I. Hummel, n ° 530. Marqué en bas. Edition limitée 00904/30 000.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 360 / 380
#305Twee verschillende 18 K geelgouden oude dameshorloges.
#662Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
#217Vier diverse doosjes van massief zilver, geciseleerd of geniëlleerd, waarvan drie poederdoosjes en een andere. Iran en Noord-Afrika, medio XXste eeuw.
Quatre boîtes diverses en argent massif, ciselées ou niellées, dont trois sont des boîtes à poudre et une autre. Iran et Afrique du Nord, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 240 g brut - Ø 7,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#54Alice ColinPeriod: 1878 - 1962“Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
#479Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
#206Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#432Een reeks van 17 Japanse houtsneden. Omstreeks 1900. 1/4 oban.
#627Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.
#694Maniokstampende Afrikaanse vrouw met kind.
#693Val St. LambertEen lampenvoet van gekleurd kristal.
#84R. Belstein“Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 59 x 41 cmEstimate: € 40 / 50