Similar lots by type
-
#244
Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.
Un éventail italien antique, peint à la main dans un cadre doré. Dégâts et réparations.No longer availableDim. 55x30cmEstimate: € 80 / 120 -
#665Becker’s Sons Rotterdam
Een oude apothekersweegschaal met een lade. Met gewichten, 5 kleinste gewichten ontbreken.
Une ancienne balance de pharmacien avec un tiroir. Avec les poids, il manque les 5 plus petits poids.No longer availableDim. 40 x36 x 20 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#379
“Place Dauphine, Paris.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Place Dauphine, Paris." Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77
“Koppel”. Een paar beelden van meerkleurig porselein. Meissen gemerkt met gekruiste degen. Enkele lichte schade aan de bloemetjes op de basis. XIXe eeuw.
"Couple". Une paire de statuettes de porcelaine multicolore. Marquées d'épées croisées de Meissen. Légers dégâts aux fleurons de la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 39 & 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#7Goebel, Germany
“Gitte”; “Natascha” & “Piroschka”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van A. Ruiz. Beide gemerkt onderaan. No. 1625/22; 1625/23 & 1625/24.
“Gitte”, “Natascha” et “Piroschka”. Paire de statuettes en porcelaine polychrome conçues par A. Ruiz. Marques sous les bases. N° 1625/22, 23 et 24.No longer availableDim. h: 24; 23,5 & 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 cm x 100,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645
“Drinkende pater”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Achteraan gemerkt.
"Père qui boit". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Goebel, Germany
“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#282Willem De Pauw
“Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 45 / 65 -
#637
Een aardewerken beeldje met 2 gezichten afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en terre cuite à 2 visages du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. 11 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#454Goebel, Germany
“Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.
"Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#495
Twee grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit decor Ronda. Vier bloementuilen op de vleugel, met getorste ribben en vlechtdecor in reliëf op de gecontourneerde rand. Doornik, XIXde eeuw. De grootste met enige bakfouten, de kleinste met een kleine schilfer aan de rand.
Deux grands plats de pâtes molles au décor Ronda bleu et blanc. Quatre bouquets de fleurs sur l'aile, à côtes torsadées et décor galonné en relief sur le bord contourné. Tournai, XIXe siècle. Le plus gros avec quelques défauts de cuisson, le plus petit avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø 35 & 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#322
Pique-fleurs van wit en groen kristal.
Pique-fleurs en cristal blanc et vert.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 35 / 45