#418Een lot porselein, bestaande uit twee gepolychromeerde kandelaars met een koppel (één gerestaureerd), een kandelaar met een jonge vrouw (handje manco), een pennenhouder met een adelaar, een mandje met twee kippen en twee sierjardinières met een XVIIIe eeuws paar.
Un lot de porcelaine, comprenant deux candélabres polychrome avec un couple, un aigle et une jeune femme (une main manquante), un porte-plumes à aigle et un panier à deux poules et deux jardinières avec un couple du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#889Harimaze“Volle maan te Shibaura”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
”Pleine lune à Shibaura”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Warner Bros.“Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.
”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#146Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240