#892Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#312Van Grinderbeek“Hoeve bij het water” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Signée et datée 1922.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#856Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#421Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
#53Een aantal loten gravures e.d. Boekillustraties, ordonantiën, frontispices van o.m. Plantijn uit de XVIde, XVIIde en XVIIIde eeuw. Rariteiten zoals vaantjes en Chinese speelkaarten van Carta Mundi uit 1912 enz. Niet alles in goede staat.
Un lot de gravures e.a. Illustrations de livres, ordonnances, frontispices par e.a. Plantin des XVIe, XVIIe et XVIIIe siècle. Curiosités comme des fanions et des cartes à jeu chinoises par Carta Mundi en 1912 etc. Pas tous en bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
#212Joseph Van Luppen“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300