Other lots in this auction
-
#394Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“De Machinatie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986. Vergezeld van de afgebeelde schedel.
La Machination. Huile sur toile. Signée et datée 1986. Accompagnée du crâne représenté.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#387EumigEen projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#81“Hinde”. Art deco beeld van koper met marmeren voetstuk.
Biche. Statue Art Déco en cuivre avec socle en marbre.No longer availableDim. L. 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#625Felix TimmermansNegen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#399Fred BervoetsEen processie. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 186/195 buiten de plaat. Op Steinbach.
Une procession. Lithographie. Signée, datée 1990 et numérotée 186/195 hors planche. Sur Steinbach.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#609Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.
Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.No longer availableDim. 60 x 80 en 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Een arduinen schouwpendule. Tijdperk Napoleon III. Beschadigingen. Met slinger en sleutel.
Une pendule en pierre bleue. Epoque Napoléon III. Dégâts. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54Josée MelsenEen gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Une oie. Huile sur papier. Signée au crayon.No longer availableDim. 72 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424BarbieVincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#57Een lot verzilverd metaal met een ovale coupe, flessenonderzetters, een aspergetang, een glazen en metalen strooibus, lepels, een rammelaar enz. enz.
Un lot de métal argenté avec une coupe ovale, des sous-bouteilles, des pinces à asperges, une boîte en verre et métal, des cuillères, un hochet etc. etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#419Armand Petré“Portret van Moshe Dayan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de Moshe Dayan. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een antieke infanteriesabel.
Un sabre d'infanterie antique.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 80 / 120

