#53
Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#650
Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#309Louis Apolles
Hoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#235
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938
“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#274A. Schaeken
Boszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#62A. De Smet
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#427Val Saint Lambert
Een Art Deco vaas met label gemerkt VSL Luxval.
An Art Deco vase with a label marked VSL Luxval.No longer availableDim. 21 x Ø 14 cmEstimate: € 35 / 70 -
#93
"The Stevedore". A green-patinated bronze sculpture on a granite pedestal, inspired by the work of Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676Kashmir
Een Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72Rudi De VosPeriod: °1944
“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Roland van Campenhout". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240