Similar lots by type
-
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,76 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#280- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2200 -
#65Gamet“Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.No longer availableDim. 5 x 3,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#70Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.
Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250 / 350 -
#10Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#35BalmainEen paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#105Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#15Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.
Lot de treize montres différentes à bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#75Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#140Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 12,80 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#210Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#265Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#50Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.
Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.No longer availableDim. 3 x 4 cm, Bruto: 17,91 gEstimate: € 300 / 400 -
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 700 / 800 -
#120Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#200Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 800 / 1000 -
#20Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#80Een 18 karaats geel gouden ketting met druppelvormige hanger bezet met een diamant van ± 0,20 ct. en een gele saffier van ± 2 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de goûte serti d’un diamant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 900 / 1000 -
#275Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#270Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#115Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 14,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#85Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#212K. Fenser (?)“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Afrikaanse trommel. Kameroen.
Tambour africain. Cameroun.No longer availableDim. H: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#493Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Ondraan gemerkt.
Un grand bol en porcelaine de Canton avec décors en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#745Een mahoniehouten regulateur met schelp als kroon.
Régulateur en acajou coiffé d’une coquille.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#583Een collectie van 5 miniatuur vaasjes e.d. van blauw en wit porselein. Chinees werk, tijdperk Kangxi. Van de Hatcher Cargo, Christie’s 1984. 1 schilfer aan een bovenrand.
Une collection de cinq vases miniatures en porcelaine blanche et bleue. Travail chinois, époque Kangxi. Hatcher Cargo, Christie's 1984. Un éclat au bord.No longer availableDim. H. ± 12 cmEstimate: € 400 / 500 -
#113Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140 / 180 -
#428Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#511Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#108Een barometer-thermometer met messingen wandbevestiging.
Un baromètre-thermomètre avec des attaches murales en laiton.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 40 / 50 -
#468Twee houten speculaasvormen.
Deux moules à spéculaas en bois.No longer availableDim. 30 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91Vier messen en een slabestek van zilver. Eén mes beschadigd.
Quatre couteaux et un couvert à salade en argent. Un couteau est endommagé.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#164Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981“Woonwagens in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Roulottes sous la neige". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220 / 260

