Other lots in this auction
-
#596
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#480Nikki De Saint Phalle
Parfum flacon gedecoreerd met kunststoffen beeldje van twee serpenten.
Flacon à parfum décoré d’une statuette en plastique représentant deux serpents.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#445
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een donkerblauwe kleursteen van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue foncée de ± 5 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#228
Een antiek percussiepistool met notenhouten kolf. Messingen haan. Lange achthoekige loop. XIXde eeuw.
Pistolet à percussion ancien à crosse en noyer. Coq en laiton. Canon octogonal. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een grijze Tahiti parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’une perle grise de Tahiti.No longer availableDim. 10,26 gEstimate: € 900 / 1000 -
#564
“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#374
“Sleepboot in de haven” & “Hoeve aan het water”. Twee etsen, respectievelijk van John Michaux en Albert Baertsoen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Remorqueur dans le port” et “Ferme au bord de l’eau”. Deux eaux-fortes respectivement par John Michaux et Albert Baertsoen. Signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 40 - 40 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#726Fritz Hansen, Denmark
Een met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.
“Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#226
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. 245 x 170 x 60 cmEstimate: € 120 / 200