#626LillihanOosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
#598Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#296Een eikenhouten kabinetje met twee maal twee paneeldeurtjes en een lade onderaan.
Petit cabinet en chêne avec deux fois deux portes pleines et un tiroir vers le bas.No longer availableDim. 141 x 85 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#40Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.
#603Twee kleine bronzen beeldjes. Luba, Congo.
Deux statuettes en bronze. Luba, Congo.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
#326Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
#423Een kleine mahoniehouten scribaan.
Petit scriban en acajou.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42WolfersEen serie van twaalf messenleggers van massief zilver met een Lodewijk XV-motief. Makersmerk en 800‰
Suite de 12 porte-couteaux en argent massif avec décor Louis XV. Avec poinçon d’orfèvre et 800‰.No longer availableDim. L. 9 cmEstimate: € 30 / 50