Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.

Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.

Une commode à trois tiroirs style Louis Philippe.
Dim. 107 x 124 cm
SKU: 0402200056.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #56
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #626
    Lillihan

    Oosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #598

    Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #296

    Een eikenhouten kabinetje met twee maal twee paneeldeurtjes en een lade onderaan.

    Petit cabinet en chêne avec deux fois deux portes pleines et un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. 141 x 85 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #78

    Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.

    Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct aux petites boules. L. 41 cm.
    No longer available
    Dim. 4,44 g
    Estimate: € 120 / 200
  • #603

    Twee kleine bronzen beeldjes. Luba, Congo.

    Deux statuettes en bronze. Luba, Congo.
    No longer available
    Dim. H. 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #627

    Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.

    Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm (incl.)
    Estimate: € 500 / 700
  • #595

    Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #87

    Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.

    Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #326

    Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.

    Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #423

    Een kleine mahoniehouten scribaan.

    Petit scriban en acajou.
    No longer available
    Dim. 33 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Wolfers

    Een serie van twaalf messenleggers van massief zilver met een Lodewijk XV-motief. Makersmerk en 800‰

    Suite de 12 porte-couteaux en argent massif avec décor Louis XV. Avec poinçon d’orfèvre et 800‰.
    No longer available
    Dim. L. 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More