Other lots in this auction
-
#241H. Bequet
Een ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique à décor de chevaux et de feuilles. Marqué en bas.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 20 / 25 -
#117Val Saint Lambert
Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.
Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509
Een eikenhouten bureau met vijf lades.
Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 160x80x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#698
Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.
Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231
Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.
Lot de trois pichets anciens en grès hollandais.No longer availableDim. h: 33 - 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193
Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.
Une bouilloire, un crachoir et une jardinière en cuivre rouge repoussé. Les deux premières d'Europe de l'Est, du XVIIIe siècle, les dernières italiennes et du XIXe siècle.No longer availableDim. H:15-26cmEstimate: € 120 / 200 -
#414Rik Blomme
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#301Jammet-Seignoles, Limoges
Een theepotje op komfoortje van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une tisanière en porcelaine partiellement dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 45 -
#619Bernard Ruysbroek
“Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429
“Abstracte familie.” Acryl op paneel. Draagt monogram.
"Famille abstraite." Acrylique sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#41Meissen
“Koningin Sammuramat op kameel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens. Restauratie aan de staf.
"Reine Sammuramat à dos de chameau". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Restauration au bâton.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490
Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une aigue-marine ovale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 200 / 250