Other lots in this auction
-
#747
Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25/35 -
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#633
Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
Un lustre à bougies, verre mauve. +- 1900.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60/100 -
#234
Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#30
Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Long collier de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#337
Een lot diverse oude stripverhalen. 14 stuks, in diverse staten. Franstalig en Nederlandstalig.
Un lot de 14 bandes dessinées, Français et Néerlandais, en divers états.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#45Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 180 x 145 en 200 x 120 cmEstimate: € 80/120 -
#392
“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#143R. Tubach
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#620Alex & Ball
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,89 ct et d’une perle centrale.No longer availableDim. 11,22 gEstimate: € 800/900 -
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120/200 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60