#664Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#709
Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.
#724Beloutsj
Een handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#419A. Engelbrecht
“Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#780
Een notenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Un fauteuil en noyer style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#788
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#195
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 600/700 -
#189Hendrick Gerrit Ten KatePeriod: 1803 - 1856
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1854.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé et daté 1854.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 600/800 -
#36
Een antiek houten schoolbankje.
Un banc d’école antique en bois.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#316
Een Louis XVI-stijl witgepatineerde salongarnituur met roze bekleding. Enig herstel nodig aan de vering.
#444
“De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#26316030 Märklin
“High society paardenkoets, getrokken door twee paarden anno 1908”. Compleet en originele doos.
”Coche de la Haute-société, attelé de deux chevaux année 1908”. Complet et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 22 x 55 cmEstimate: € 100/120