Similar lots by type
-
#843Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#206Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#840Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#819Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#832Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360 / 380 -
#838Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#834Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#833Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#836Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#828Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#821Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 180 -
#831Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#842Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#841Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#837Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#818Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#822Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#835Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#820Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#829Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#844Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#845Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#817Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#529“Naakte danseres”. Tekening. Draagt een handtekening: Rassenfosse.
“Danseuse nue”. Dessin. Porte une signature: Rassenfosse.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#167Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#785Een lot varia, bestaande uit een klein porseleinen vaasje met koperen montuur, een glazen eitje, een glaspasta vaasje een porseleinen groep van Capodimonte in de vorm van een landloper en een een kanten pateet in farde van goudbrokaat.
Un ensemble comprenant un petit vase en porcelaine à monture en cuivre, un oeuf en verre, un petit vase en pâte de verre, un groupe en porcelaine de Capodimonte représentant un vagabond et un patène en dentelle dans une farde en brocart d’or.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#448Giorgio ArmaniEen lot van tien identieke kleine fotoalbums in houten lijst en in de originele etuis.
Lot de dix petits albums à photographie dans un cadre en bois et dans les étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#37Een lot van twee bronzen beelden en één van zamak met voorstellingen van Christus.
Lot de trois statuettes représentant le Christ, dont deux en bronze et une en régule.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#551Een paar balustervazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van de keizerlijke hofhouding en vogels en bloemen op de achterkant. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Canton à décor polychrome de la cour impériale et des oiseaux et des fleurs au verso. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Robert CrommelynckPeriod: 1895 - 1965“Venus en Neptunus”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 255/400.
“Vénus et Neptune”. Eau forte. Signée hors planche et numérotée 255/400.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 30 / 35 -
#273SteiffTwee pluchen diertjes.
Deux animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 313 cmEstimate: € 120 / 200 -
#438Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.
Lot de cinq têtes africaines en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#567Een vaas met lange, uitwaaierende hals van rood en zwart porselein met een vogeldecor. Japan, XIXe eeuw.
Un vase à long col évasé en porcelaine noire et rouge à décor d’oiseaux. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#425Een mahoniehouten bidstoel met gedraaide poten met een met fluweel bekleed kussen en een klapblad.
Prie-dieu en acajou à pieds tournés et siège recouverte de velours. Avec abattant.No longer availableEstimate: € 50 / 80

