Similar lots by type
-
#221
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200/240 -
#394
Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.
Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#596
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200/260 -
#398
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#799
Een houten kuipstoeltje.
Une chaise baquet en bois.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 35/45 -
#608
Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100/120 -
#399
Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.
Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#798
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/50 -
#802
Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650/750 -
#404
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#794
Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120/200 -
#803
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#616
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#797
Een gietijzeren tafelpoot.
Un pied de table en fonte.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30/40 -
#598
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/160 -
#792
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 200/240 -
#176
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#780
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#597
Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120/200 -
#603
Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.
Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.No longer availableDim. 155 x 120 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#402
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#601
Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#787
Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.
Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#649
Een divers lot zeeschelpen. Zes stuks.
Un lot de coquillages divers. Six pièces.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#198Peter van den VeldePeriod: 1634 - 1723
“Hollandse en Engelse schepen bij een kuststad”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Navires hollandais et anglais près d’une ville côtière”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 50 x 57 cmEstimate: € 1500/2000 -
#371Shaw & Fisher, Sheffield
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.
Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#629
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60/80 -
#339
Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 40/50 -
#522Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100/180 -
#783
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#777
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#420
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35/45 -
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#817
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200 -
#274Jean ColinPeriod: 1881 - 1961
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 80/100