Similar lots by type
-
#416Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#657Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Table en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. 70 x 115 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Een sobere eikenhouten dekenkist.
Coffre sobre en chêne.No longer availableDim. 80 x 130 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#798Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
Porte-plante en bois. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#786Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#296Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.
Suite de six chaises en chêne recouvertes de cuir aux clous en cuivre.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#229Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.No longer availableDim. 80 x 107 x 76 cmEstimate: € 50 / 80 -
#619Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.No longer availableDim. 60 x 130 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#679Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#659Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#136Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250 / 280 -
#219Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#641Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. h: 280 cmEstimate: € 80 / 100 -
#602Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#406Een paar draaikrukjes van koper en hout.
Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Een oud houten kinderstoeltje.
Ancienne chaise d’enfant en bois.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#158Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
Mannequin d’étalage ancien en bois sur pied en métal.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184Josef Schakewits“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260 / 300 -
#543Waldemar Strauss, BerlinEen oude messingen microscoop in houten kist. Bijgevoegd drie etuis met preparaten.
Microscope ancien en laiton. Dans la caisse de bois. On ajoute trois étuis aux préparations.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#532Anto Diez“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#705Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
Portefeuille et étui à clefs bruns de la marque CP. Nous ajoutons un étui à cartes e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#338Coupe van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#772“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#280Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 750 / 850

