Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
Dim. 86 x 106 x 52 cm
SKU: 0402200106.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #106
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #650

    Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.

    Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.
    No longer available
    Dim. Ø 125 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #452

    Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)

    Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #505
    Longchamp

    Een vergulde schakelketting in originele doos.

    Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #610

    Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.

    Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø: 126 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #525

    Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.

    Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #442

    Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.

    Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #675

    Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.

    Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.
    No longer available
    Dim. 204 x 180 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #535

    Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.

    Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.
    No longer available
    Dim. 83,25 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #695

    Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.

    Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 78 x 89 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.

    Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.
    No longer available
    Dim. 112 x 107 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #690

    Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.

    Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 155 x 75 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    “Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.

    ”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #680

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #530

    Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.

    Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #580

    Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.

    Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #596

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #510
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #850

    Een grote rieten mand met houtblokken.

    Grande corbeille à bois ancienne en osier.
    No longer available
    Dim. 47 cm Ø 54 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #520

    Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.

    Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.
    No longer available
  • #625

    Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.

    Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø 95 - H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 245 x 170 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #540

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #678

    Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.

    Une statue en ivoire japonaise, représentation d’un sage et un bâton à dragons et une pêche.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #478

    Een lot varia, bestaande uit een porseleinen vaasje met Kutani merk , drie diverse Fo-hondjes van aardewerk, twee zachthouten beeldjes van wijze mannen en een zittende Boeddha van wit composiet.

    Un lot varié, comprenant un petit vase avec marque Kutani, trois chiens de Phô en faïence, deux statuettes en bois représentant des sages et un Bouddha assis en composite.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #88

    Een eironde vaas van aardewerk met een meerkleurig druipdecor. Onderaan gemerkt: France in reliëf (kleine schilfer aan de binnenkant van de zool).

    Vase ovoïde en faïence à décor polychrome coulé. Marque “France” en relief sous la base (petit éclat à l’intérieur de la semelle).
    No longer available
    Dim. H. 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #241

    Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.

    Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #828

    Acht bekers en een kruik. Drie Engelse bierpullen, waarvan één met bronzen rand van omstreeks 1800, een prijsbeker met twee oren van “Caius Boat Club Junior Trial Eights” uit 1897 met glazen bodem, een bierpul met metalen deksel gemerkt Royal Copenhagen, een Keulse bierpul van steengoed met deksel van gedreven koper en tin, een tinnen maatbeker van 1/2 liter en een sierkannetje met houten duigen en koperen monturen.

    Huit gobelets et une cruche dont trois chopes anglaises (un à bordure en bronze, vers 1800), une coupe à deux anses du “Caius Boat Club Junior Trial Eights” de 1897 au fond en verre, une chope au couvercle en métal avec marque Royal Copenhagen, une chope en grès de Cologne au couvercle en étain et cuivre, une mesure de 1/2 litre en étain et une cruche décorative en bois et cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #754

    Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.

    Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.
    No longer available
    Dim. 73 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464

    Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.

    Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #757

    Een theepot van Chinees porselein.

    Théière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132

    “Iove fulmin, de woede van Jupiter”. Een gravure van Schelte Bolswert naar een werk van Peter Paul Rubens, op twee pagina’s. Lichte vochtschade.

    “Iove fulmin, le rage de Jupiter”. Gravure par Schelte Bolswert d’après Rubens, sur deux pages. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.

    Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct. J. SI.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #28

    Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.

    Vase en opaline à décor polychrome d’un fauconnier à cheval.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More