#582
“Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120/180 -
#665Zero Halliburton
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
#490
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 700/800 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#775Il Bisonte
Een zwart lederen agenda met ringen.
#390Mandarina & Duck
Een bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 90/150 -
#25Pazuki London
#372Suzanne Pirotte
“Babylon” & De “Bruges à Gand.” Twee litho’s buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
”Babylone” & “De Bruges à Gand”. Deux lithographies signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. ± 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#302
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#70
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de rubis ayant un poids total de ± 4,20 ct.No longer availableDim. 7,82 gEstimate: € 900/1000 -
#779
Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Toile birmane comprenant douze représentations.No longer availableDim. 87 x 108 cmEstimate: € 80/100