Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.

Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.

Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
Dim. 78 x 89 x 63 cm
SKU: 0402200695.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #695
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #520

    Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.

    Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.
    No longer available
  • #442

    Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.

    Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #530

    Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.

    Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #540

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #675

    Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.

    Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.
    No longer available
    Dim. 204 x 180 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.

    Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.
    No longer available
    Dim. 112 x 107 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #650

    Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.

    Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.
    No longer available
    Dim. Ø 125 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #505
    Longchamp

    Een vergulde schakelketting in originele doos.

    Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #452

    Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)

    Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625

    Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.

    Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø 95 - H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #380

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • Thonet

    Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.

    Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 270 / 300
  • #525

    Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.

    Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #596

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #610

    Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.

    Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø: 126 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #535

    Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.

    Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.
    No longer available
    Dim. 83,25 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 245 x 170 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #580

    Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.

    Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #850

    Een grote rieten mand met houtblokken.

    Grande corbeille à bois ancienne en osier.
    No longer available
    Dim. 47 cm Ø 54 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #444

    “Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.

    ”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #680

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #690

    Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.

    Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 155 x 75 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #273

    Muziekdoos. Zwitserse makelij. Gereviseerd in 1982.

    Boîte à musique de fabrication suisse. Révisée en 1982.
    No longer available
    Dim. B. 55,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #100

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 7,15 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #384
    Antonio Zen, Nove (Vicenza)

    Een polychrome aardewerken zalmschaal met deksel naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Plat à saumon couvert et avec présentoir en faïence polychrome d’après un exemple du baroque. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 51 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #8
    Hergé-Moulinsart

    “Tintin au Congo”. Een miniatuurauto in een plastic displaydoosje. Copyright onderaan.

    “Tintin au Congo”. Voiture miniature dans la boîte en plastic transparent. Copyright sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #68
    Limoges, France

    Een paar borden van Frans porselein met een gehoogd meerkleurig decor van jachthonden in het plat, met een kobaltblauwe vleugel en met vergulde rand.

    Paire d’assiettes en porcelaine française à décor rehaussé polychrome de chiens de chasse. Aile en bleu cobalt et bordure dorée.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #698

    Een grote schouwspiegel met verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl, versierd met een handgeschilderde voorstelling van drie musicerende putti.

    Grand trumeau dans un cadre doré de style Louis XV, décoré de trois putti musiciens peints à la main.
    No longer available
    Dim. 234 x 106 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #590

    “De geboorte van Christus”. Een Russische icoon. Tweede helft XVIIIe eeuw.

    “La Naissance du Christ”. Icône russe. Seconde moitié du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35,3 x 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372
    Beaumont

    “Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    “Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Bretonse eikenhouten eetkamer. Buffet met opzet (265 x 170 x 60 cm), enkel buffet (195 x 140 x 55 cm), vierkante tafel (110 x 110 cm), vijf stoelen (H. 104 cm) en een armstoel (H. 122 cm).

    Salle à manger en chêne richement sculpté de style dite bretonne. Buffet à deux corps, buffet simple, table carrée, cinq chaises et un fauteuil.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger met voorstelling van een stierenkop.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au signe astrologique de taurus.
    No longer available
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #313

    Een citruspersje van verzilverd metaal. Omstreeks 1900.

    Petite presse à citron en métal argenté. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #556

    Een Chinese houten koffer, versierd met gesculpteerde decors van vogels in een landschap.

    Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 37 x 73 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More