Other lots in this auction
-
#900“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#562“Compositie”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven aan Ph. Van den Berg.
”Composition”. Huile sur panneau. Attribution au dos à Ph. Van den Berg.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#56Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
Trois fauteuils en acajou, revêtement rouge. +- 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 700 / 800 -
#892Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#635Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#74530; 34 & 35 Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.
Trois petites voitures jouets, emballages d’origine:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#337Rechthoekig koffertje van gedreven koper versierd met personages in reliëf. Naar Renaissancevoorbeeld.
Un coffret rectangulaire en cuivre repoussé, décoration de personnages en relief. Exemple Renaissance.No longer availableDim. H. 13,5 x 29 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#483Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.
Une dent d'hippopotame africain sculptéNo longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#807Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.
Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#851Een lot kleine klokjes, waarbij vijf met handbeschilderde houten wijzerplaten en één klokje met een decor van M. I. Hummel. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de petites pendules, dont cinq à cadrans en bois peints à la main et une pendule à décor par M.I. Hummel. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 25 / 30



